Google Adwords Reklamları

Adwords  Danışmanlık; Adwords reklam beklentiniz doğrultusunda mümkün olan en çok dönüşüm (Örn: Sipariş, Sepet, Telefon Araması vb.) için en uygun tıklama maliyet hedeflenerek adwords kampanyaların optimizasyonudur. 

Google Adwords üstelik bütçenize bakılmaksızın her ne olursa olsun Google üst sıralarında çıkmanızda basamak görevi gören bir sistemdir. Fakat reklam verebilmeniz içinde ilk olarak reklam için belirlediğiniz anahtar kelimeleri seçmeli ve ardından da bu anahtar kelimelere de her tıklama için vermek istediğiniz en yüksek tutarı da bu sayede belirlemeye çalışırsınız. 

Google arama motorunda yayınlamış olduğunuz Google reklamlarıyla her alandan ulaşılabilir olabilirsiniz. Hizmet veya ürün tanıtımlarınızın hedef kitlenizdeki potansiyel müşterilerinizin daha hızlı ulaşabilmesi için doğru anahtar kelimelerin seçilmesi gereklidir. Firmanızın Google’da reklam vermesini sağlayan Sanal Yönetmen anahtar kelime stratejisiyle ayırmış olduğunuz reklam bütçesinde aranma hacmi yüksek hedef kitle odaklı anahtar kelimeler belirlemektedir. Sanal Yönetmen sizlerin bütçesinin 7/24 kontrolünü sağlayarak yüksek veya düşük bütçe fark etmeksizin maksimum dönüşüm elde etmenize yardımcı oluyoruz.


İletişim

Mahfesığmaz Mah. 79008 Sokak
Sezen Apt. Kat:1 No:1
(Çukurova Nüfus Müdürlüğü Yanı)
Çukurova, ADANA

0322 235 57 53
0322 235 57 54
0506 709 55 15

posta@mag-net.com.tr