Adana Google Adwords Danışmanlığı

Google reklamları nedir ?

İnternet üzerinde en çok kullanılan arama motoru google ‘dır. Google sonuçlarında çıkmanın 2 yolu vardır bir tanesi ücretli reklam, diğeri organik arama sonuçlarıdır. Seo danışmanlığı hizmeti almadığınız yada seo sürecinin zaman aldığı durumlarda reklam verme seçeneği hızlıca dönüşüm için oldukça önemlidir. Hatta seo çalışmalarında başarılı olsanız bile reklam vermeye devam etmeniz gerektiğini savunuyoruz.

Çünkü her trafik kanalı sitenizin sağlığı için son derece önemlidir. İşte tamda burada organik sonuçların üzerinde google reklamları yayınlayarak hedeflediğiniz müşterilere ulaşabilirsiniz.

 

√ Adwords reklamları ile dilediğiniz bütçede reklam kampanyası oluşturabilir ve sadece tıklama/ziyaretçi odaklı ödeme yaparsınız

√ Adwords danışmanlığı ile en doğru anahtar kelime seçimleri, hedefleme kriterlerinin belirlenmesiyle en doğru hedef kitleye reklamlarınızı sunabilirsiniz.

√ Adwords hizmetlerimiz doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz kampanya ve içerik iyileştirmeleri ile Tıklama Başı Maliyetlerinizde %85’e varan tasarruf sağlarsınız.


İletişim

Mahfesığmaz Mah. 79008 Sokak
Sezen Apt. Kat:1 No:1
(Çukurova Nüfus Müdürlüğü Yanı)
Çukurova, ADANA

0322 235 57 53
0322 235 57 54
0506 709 55 15

posta@mag-net.com.tr